Search your favorite song for free


6. Şengal - şer û pevçûnên di navbera gerîlayên HPG/YJA-STAR û çeteyên DAîŞ`ê

 • Duration: 1026
 • Channel: fun
Şengal - şer û pevçûnên di navbera gerîlayên HPG/YJA-STAR û çeteyên DAîŞ`ê

More clip at: http://www.ahvideos.com


7. HPG GERİLLALARI KERKÜK yolunda

 • Duration: 262
 • Channel: news
HPG GERİLLALARI KERKÜK yolunda

https://www.facebook.com/BajareAmed


8. Çeteler kaçmaya başladı

 • Duration: 95
 • Channel: news
Çeteler kaçmaya başladı

Şengal’i Özgürleştirme Operasyonu çerçevesinde gerilla eylemleri karşısında darbe alan DAİŞ çeteleri tuttukları mahalleleri bırakarak kaçmak zorunda kalıyor. Bu sabah HPG, YJA Star gerillaları ile YBŞ-YPJ Şengal güçlerinin başlattığı Şengal’i Özgürleştirme Operasyonu tüm hızıyla devam ediyor. HPG/YJA Star gerillaları ile YBŞ/YPJ Şengal güçleri operasyon çerçevesinde Şengal şehir merkezini doğudan ve batıdan kuşatmaya aldı. Operasyon çerçevesinde gerilla ve YBŞ/YPJ Şengal güçlerinin Şengal şehir merkezinde eylemsellikleri devam ediyor. Gerilla güçlerinin eylemsellikleri karşısında ağrı darbeler alan DAİŞ çeteleri evleri yakıp patlatarak mahallelerden kaçıyor. anf


9. YPG: 9 köy özgürleştirildi Şengal koridoru yeniden açıldı

 • Duration: 120
 • Channel: news
YPG: 9 köy özgürleştirildi Şengal koridoru yeniden açıldı

YPG Basın Merkezi, Şengal ile Rojava arasındaki koridorun açılması için YPG/YPJ güçlerinin Rojava’dan, HPG/YJA STAR gerillaları ile YBŞ güçlerinin ise Şengal Dağı’ndan operasyon düzenleyerek 9 köyü özgürleştirdiğini ve koridorun yeniden açıldığını duyurdu. Konuya ilişkin yazılı açıklama yapan YPG Basın Merkezi bugün sabah saatlerinde YPG/YPJ savaşçılarının Şengal ile Rojava arasındaki koridoru açmak amacıyla bir operasyon başlatmışttığını belirttib. Operasyon neticesinde Rojava sınırından Irak topraklarına doğru bulunan Zeraya, Hirêşiyê, Xemîsiyê, Xirab Hesen, Hecokê, Dosa, Mişheniyê, Mosa köylerinin çete gruplarından temizlendiğine vurgu yapılan açıklamada, “Eş zamanlı olarak Şengal Dağı’nda üslenmiş bulunan HPG ve YBŞ güçleri dağın 10 km kuzeyinde bulunan Dahola köyüne kadar ilerleyerek, bu köyü çetelerden temizlemiştir. Şengal dağından gelen HPG/YJA STAR ve YBŞ güçleriyle Rojava'dan hareket eden YPG/YPJ savaşçılarımız bu alanda birleşerek Rojava ile Şengal dağı arasındaki koridoru yeniden açmıştır” denildi.


10. 12 11 2015 sengal ucak vurusları

 • Duration: 126
 • Channel: news
12 11 2015 sengal ucak vurusları

HPG, YJA Star gerillaları ile YBŞ, YPJ Şengal güçlerinin başlattığı Şengal’i Özgürleştirme Operasyonu devam ederken uluslararası koalisyon güçlerine bağlı savaş uçakları da DAIŞ mevzilerine dönük hava bombardımanı gerçkekleştirerek opearasyona veriyor. Şehrin doğusundan ve batısından kuşatmaya alınan DAIŞ çeteleri kaçarken HPG, YJA Star gerillaları ile YBŞ, YPJ Şengal güçleri ilerlemeye devam ediyor.


11. Barzani inkar etti ama görüntüler gerçeği gösteriyor;Gerillalar Şengal'e girerken

 • Duration: 113
 • Channel: tv
Barzani inkar etti ama görüntüler gerçeği gösteriyor;Gerillalar Şengal'e girerken

Mesut Barzani, Şengal’in özgürlük hamlesine öncülük eden, HPG, YJA-STAR, YBŞ, HPC ve YPJ-Şengal güçlerinin inkâr ederek, Şengal’de kendileri dışında başka bir gücün olmadığını iddia etti. Mesut Barzani, Şengal’in özgürlük hamlesine öncülük eden, HPG, YJA-STAR, YBŞ, HPC ve YPJ-Şengal güçlerinin inkâr ederek, Şengal’de kendileri dışında başka bir gücün olmadığını iddia etti. Şengal’in Kürt güçleri tarafından ortak bir operasyonla özgürleştirilmesinden sonra, Şengal dağına çıkarak bir basın açıklaması yapan KDP başkanı Mesut Barzani, Peşmerge dışındaki bütün Kürt güçlerinin varlığını inkâr ederek, Şengal ve etrafında peşmerge dışında hiçbir gücün olmadığını ve operasyona katılmadığını iddia etti. Kürt güçlerini görmezden gelen Barzani, ‘pesmerge ABD’li kardeşlerimizin desteğiyle Şengal’i özgürleştirmiştir’ dedi. Barzani’nin gerçeği görmezden gelen bu açıklaması, Şengalılar tarafından tepkiyle karşılandı. KDP ŞENGAL'İ DAİŞ'E PEŞKEŞ ÇEKMİŞTİ Bilindiği üzere, KDP Peşmergeleri 3 Ağustos 2014’te Şengal kent merkezinden çekip DAİŞ’in katliam yapmasına yol açmıştı. Şengal kent merkezinde HPG, YJA STAR gerillaları ve YBŞ güçleri tarafından yapılan operasyonun görüntüleri ajansımızda yayınlanmıştı. Aşağıda izleyeceğiniz görüntüler, gerçeğin, Barzani’nin yapmış olduğu açıklamanın tam tersi olduğunu gösteriyor. ANF


12. Gerillalar: Bu saatten sonra AKP hükümeti düşünsün

 • Duration: 508
 • Channel: news
Gerillalar: Bu saatten sonra AKP hükümeti düşünsün

Türk devletinin tarihin en kapsamlı saldırılarını gerçekleştirmesine rağmen günlük yaşamlarını sürdüren HPG ve YJA-Star gerillaları, "Bu saldırılar bizi fazla etkilemedi. Bu saatten sonra AKP hükümeti, düşünsün“ diyor.


13. Türk askerine şok baskın: Mevzilerini bırakıp kaçtılar…

 • Duration: 2577
 • Channel: news
Türk askerine şok baskın: Mevzilerini bırakıp kaçtılar…

AKP hükümetinin ve ona bağlı medyanın gerçekleri Türkiye halkından gizleme çabası Colemerg’in Gever ilçesi sınırındaki Oramar bölgesinde gerillanın Türk askerlerinin bulunduğu mevzilere sızması ve Türk askerinin panik içinde kaçması gerilla kamerası tarafından an be an kaydedildi. HPG ve YJA STAR güçlerinin Oramar bölgesinde bulunan Ş.Bager, Şehit Rahime ve Şehit Zerdeşt bölgesinde bulunan Türk askerlerinin mevzilerine yönelik gerçekleştirdiği eylemde Türk ordusuna ağır kayıplar verdirilmişti. 4-5 ve 6 Mart 2016 tarihlerinde Colemerg’in Gever ilçesi sınırında bulunan Oramar bölgesindeki Şehit Bager, Şehit Rahime ve Şehit Zerdeşt alanlarında konumlanan Türk ordusuna yönelik gerçekleştirilen eylemde 26 Türk askeri öldürülmüştü. Gerçekleri Türkiye halkından gizlemeye çalışan AKP hükümetine bağlı medya üç gün süren bu eylemi basit bir çatışma olarak göstererek kendi kayıplarını gizlemeye çalıştı. AKP hükümetinin ve ona bağlı medyanın gerçekleri Türkiye halkından gizleme çabası gerillaların çektiği görüntülerle boşa çıkarılmış oldu. Gerillanın kendi kamerasıyla kaydettiği görüntülerde; gerillalar büyük bir gizlilik içinde, sızma yaparak Türk askerlerinin bulunduğu mevzilerin dibine kadar gidiyor. Türk askerlerinin burunlarının dibine kadar sokularak komutanlarından gelecek vur talimatını beklemeye başlıyorlar. Vur talimatının gelmesiyle birlikte harekete geçen HPG ve YJA STAR gerillaları Türk askerinin mevzilerine bomba ve mermi yağdırıyor. İlk bombanın patlamasıyla gerillayı fark eden Türk askeri büyük bir panik içine giriyor. İlerleyen saniyelerde gerillanın Türk askerlerinin mevzilerine girmesiyle şok geçiren Türk askeri çareyi mevziiyi bırakıp kaçmakta buluyor.


14. Şengal'den çatışma görüntüleri

 • Duration: 84
 • Channel: news
Şengal'den çatışma görüntüleri

HABER MERKEZİ HPG-YJA Star, YBŞ ve YPJ Şengal güçlerinin DAİŞ çeteleri karşısında direnişi sürüyor. Dün HPG, YJA Star, YBŞ ve YPJ Şengal güçleri ile DAİŞ çeteleri arasında Şengal merkezinde gün boyu devam eden çatışmalarda 14 DAİŞ çetesi öldürülürken, çok sayıda çete de yaralandı. Şengal’in Hay Nasır Mahallesi'nde yaşanan çatışmaların görüntülerini paylaşıyoruz... Rojnews


15. HPG-YPG buluşması ANF kameralarında

 • Duration: 516
 • Channel: news
HPG-YPG buluşması ANF kameralarında

Güney Kürdistan’da Şengal Dağından hareket ederek Xanasor ve Dahola’yı özgürleştiren HPG/YJA-STAR gerillalarının Batı Kürdistan’ın Cizîrê kantonundan hareket ederek ara bölgeyi DAİŞ çetelerinden temizleyen YPG/YPJ savaşçıları ile buluştuğu anlarda kameralara yansıyanlar.


16. Şengal-Rojava koridorunun operasyon görüntüleri

 • Duration: 407
 • Channel: news
Şengal-Rojava koridorunun operasyon görüntüleri

ANF, HPG/YJA-STAR gerillalarının YPG/ypj savaşçıları ile ortak gerçekleştirdikleri, Şengal Dağına Rojava’dan koridor açma operasyonuna ilişkin görüntülere ulaştı.


17. Şengal'e giren özgürlük savaşçılarının görüntüleri

 • Duration: 99
 • Channel: news
Şengal'e giren özgürlük savaşçılarının görüntüleri

Şengal’i Özgürleştirme Operasyonu kapsamında kent merkezine giren YBŞ/YPJ Şengal ile HPG/ YJA Star gerillalarının görüntüleri ajansımız kameralarına yansıdı.


18. “Şengal bölgesinin yüzde 75'i kurtarıldı”

 • Duration: 163
 • Channel: news
“Şengal bölgesinin yüzde 75'i kurtarıldı”

Irak Şam İslam Devleti’nin (IŞİD) Irak Kürdistan Bölgesindeki Ezidi kenti Şengal'e saldırısının ardından 110. gün geçti. Halk Savunma Gücü (HPG) gerillaları, Şengal Direniş Birlikleri ve Peşmerge güçlerinin savunması devam ederken Kürdistan Bölgesi hükümeti Peşmerge Bakanlığı IŞİD kontrolündeki alanların yüzde 65 ila 75'inin geri kazanıldığını söyledi.


19. HPG ve YBŞ bayrakları Şengal’in en yüksek binasına asıldı

 • Duration: 85
 • Channel: news
HPG ve YBŞ bayrakları Şengal’in en yüksek binasına asıldı

DAİŞ’e ait kara flamayı indirip HPG ve YBŞ bayraklarını asan özgürlük savaşçılarının görüntüleri, ANF kameralarına yansıdı. Bu sabah Şengal kent merkezini özgürleştiren HPG gerillaları ve YBŞ savaşçıları, Şengal’deki en yüksek bina olan Buğday ambarlarına bayraklarını astı. DAİŞ’e ait kara flamayı indirip HPG ve YBŞ bayraklarını asan özgürlük savaşçılarının görüntüleri, ANF kameralarına yansıdı. anf


20. HPG YPG hatına gel hev

 • Duration: 516
 • Channel: tv
HPG YPG hatına gel hev

YPG: HPG, YPG Sengal entry, Isidor had escaped.\r\rŞengal şer û pevçûnê di navbera hêzên HPG, YJA STAR , YPG , YPJ ,YBŞ û çeteyên DAIŞ`ê YouTube.


<